E-KOMERCIJA, Elektrodzinēju tirdzniecība, Filtri, Gaisa žāvētāji, Kompresori, Resīveri,
Adrese:Rīgas 105, Ķekava, LV-2123, Ķekavas nov.
Reģ.Nr.:40003126695
Tālrunis: +371 25453643 Rezerves daļas un degvielas sistēmas rezerves daļas
+371 29133019 Rezerves daļas un degvielas sistēmas rezerves daļas
+371 26447309 Elektrostacijas
+371 26514902 Serviss
Interneta adrese:https://autex.lv
https://perkins.lv
http://e-autex.lt
E-pasts: info@autex.lv Rezerves daļas un degvielas sistēmas rezerves daļas
agris@autex.lv Elektrostacijas
serviss@autex.lv Serviss
Darbības nozares: Auto rezerves daļas, Degvielas filtri, Dzinēja apkope, Dīzeļdzinēji, Dīzeļdzinēju remonts, Eļļas filtri, Gaisa filtri, Mašīnas un iekārtas, Motori, Motoru diagnostika, Smidzinātāji, Ģeneratori, Ūdensapgāde un kanalizācija, Degvielas sistēmu rezerves daļas, Degvielas sprauslu un Degvielas augstspiediena rotora un sekciju tipa sūkņu pārbaude; kalibrēšana un remonts, Elektrostacijas, Gāzes motors, Sprauslas
Preču zīmes:ADI Original, AS-PL Sp.z o.o., Alanko GMBH, Baldwin Filters, Donaldson Company Inc, FG Wilson, Generga UAB, Green Power Systems SRL, HC Cargo, HIFI FILTER, Idrofoglia SRL, MANN FILTER, Mahle Aftermarket GmbH, Perkins Engines Company Ltd, Prestolite Electric Inc, SF-Filter AG, Stamegna F.LLI SRL, Wood Auto Supplies Ltd

SIA “AUTEX” ir uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi industriālās tehnikas sektorā. Kopš 1998. gada SIA “AUTEX”  ir industriālo motoru ražotāju “Perkins Engines Company” Ltd oficiālais pārstāvis Latvijā un Lietuvā. Kopš 2015. gada Latvijā pārstāv pasaulē atpazīstamo dīzeļdegvielas un gāzes ģeneratoriekārtu ražotāju – “FG Wilson”.

SIA “AUTEX” piedāvā arī  industriālo motoru un ģeneratoriekārtu rezerves daļas, nodrošina Perkins® motoru un FG Wilson ģenerātoriekārtu garantijas un pēcgarantijas servisu, motoru apkopes un remontdarbus. Veicam remontus arī izbraukumos pie klienta, neatkarīgi no to atrašanās vietas.Uzņēmums sadarbojas arī ar starteru, ģeneratoru un to rezerves daļu piegādātājiem „Wood Auto Supplies” Ltd; “AS.PL” ;“Prestolite Electric” Inc. ; “ADI Original” ; “Alanko GMBH” ; ar elektrostaciju ražotājiem „Green Power Systems” SRL; „Stamegna F.LLI" SRL; „Generga” UAB; laistīšanas iekārtu un ūdens sūkņu ražotāju “Idrofoglia” s.r.l.

Paplašinot savu darbības jomu, nodrošinām degvielas sprauslu un augstspiediena rotora un sekciju tipa sūkņu pārbaudi, kalibrēšanu un remontu, kā arī pārdošanā piedāvājam degvielas sistēmu rezerves daļas.Skatīt "Autex, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40003126695
Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekava, Rīgas iela 105A, LV2123
Reģistrācijas datums: 26.04.1993
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ