Auto iekārtas un papildu aprīkojums, Auto piederumi, Auto preces, Auto rezerves daļas, Automašīnas, Automašīnu dekoratīvie diski, Autotransporta rezerves daļas, E-veikals, Katalizatori, Piekabes, Piekabes āķi, Riepas, Riepu tirdzniecība, Sēde
Adrese:Roņi, LV3027, Vilces pag., Jelgavas nov.
Reģ.Nr.:43601028107
Tālrunis: +371 26534706
Interneta adrese:https://www.drosivesels.lv
E-pasts: valentina.uzare@gmail.com

 «Droši vesels» – tā ir dziednieciska atpūta Saliekot kopā Ziedkalnes skaisto ainavu, saimnieces dziednieciskos padomus, pašu izaudzētos tīros dārzeņus un augļus, izveidota bioloģiskā saimniecība ar dziedniecības un tūrisma novirzienu. Lauku miera baudīšanu un pastaigas, peldes un makšķerēšanu skaistajā dzirnavezerā, izrādās, var savienot ar tēju vannām, sulu kūrēm, mālu aplikācijām, medus masāžu, pirts procedūrām un dziednieka konsultācijām. "Es piedāvājam cilvēkiem dziedniecisku atpūtu. Kāpēc neizmantot to, ka varu palīdzēt ar pašu saražoto produkciju – tējām, garšvielām, dziedniecisko ziedi?" ir pārliecināta Valentīna Uzare, Jelgavas rajona Vilces pagasta bioloģiskās zemnieku saimniecības "Droši vesels" īpašniece un sertificēta dziedniece.

Ja gribat būt droši vesels, tad talkā nāks manas gatavotās ziedes. Tās veidotas uz bišu vaska bāzes, pievienojot Latvijā ražotā augu eļļas - rapšu, linu, kaņepju, ķimeņu u.c. Vēl šajās ziedēs bioloģiskajā zemnieku saimniecībā "Droši vesels" augoši augi: savvaļas augi no Svētes upes un Lielberķenes ezera krastiem, kā arī kultivētie, garšvielu un tēju augi. Ir izstrādātas daudzas unikālas ziedes. Labs ādas kopšanas līdzeklis pie psoriāzēm, ekzēmām. Vairāku gadu pārbaudes rezultātā ziedes ieguvušas starptautisku atzinību vairākās valstīs!Skatīt "Droši vesels, Jelgavas rajona Vilces pagasta zemnieku saimniecība", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 43601028107
Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Vilces pag., "Roņi", LV3026
Reģistrācijas datums:: 02.01.2003
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ