Apkures sistēmas, E-KOMERCIJA, Gaisa kondicionieri, Gaisa siltumsūkņi, Gaisa-ūdens siltumsūk?
Adrese:Zaļā iela 1, Rīga, LV1010
Reģ.Nr.:40203043112
Tālrunis: +371 26600533-Cilmes šūnas centra pacientu koordinatore
+371 67111117
Interneta adrese:https://ivfrigastemcells.lv
E-pasts: cilmessunas@ivfriga.eu

Cilmes šūnu centrs iVF Riga – vienīgā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins un audu cilmes šūnas dzemdību laikā! Cilmes šūnu laboratorija savu darbību uzsāka 2016. gadā, kad saņēma speciālu audu un šūnu izmantošanas atļauju no Zaļu Valsts Aģentūras Nr. AC-7. Šī atļauja ļauj veikt cilmes šūnu laboratorisko izmeklēšanu, apstrādi un uzglabāšanu Latvijas teritorijā.
Mēs piedāvājam:
•             Nabassaites asins un audu cilmes šūnu iegūšanu
•             Cilmes šūnu saglabāšanu ar visefektīvāko metodi
•             Jaundzimušā ģenētisko pasi
•             Cilmes šūnu uzglabāšanu Latvijā
Sākot ar 2018. gadu, iVF Riga Cilmes šūnu centrs piedāvā saglabāt vēl viena tipa jaundzimušā cilmes šūnas – mezenhimālās cilmes šūnas, kuras iegūst no nabassaites audiem. iVF Riga Cilmes šūnu centra laboratorija ir ieguvusi farmaceitiskās darbības licenci Nr. R00053 šūnu terapijas produktu ražošanai. Mezenhimālajām cilmes šūnām piemīt liels potenciāls klīniskai pielietošanai. Nabassaites audus var viegli iegūt pēc bērna piedzimšanas un nabassaites pārgriešanas. Šī procedūra ir droša gan mammai, gan mazulim, nesāpīga un vienkārša.
Mezenhimālām cilmes šūnām piemīt plaša spektra bioloģiski aktīva iedarbība:
•             Nomāc iekaisuma reakcijas;
•             Stimulē asinsvadu augšanu;
•             Paaugstina citu šūnu dzīvotspēju;
•             Piedalās audu un orgānu atjaunošanas procesos;
Mezenhimālās cilmes šūnas tiek izmantotas, lai izstrādātu ārstēšanas metodes čūlainam kolītam (autoimūnās slimības), transplantāta atgrūšanās reakcijai, sirds asinsvadu sistēmas saslimšanām, aknu bojājumiem, kā arī lai veicinātu skrimšļu, kaulaudu un ādas (pēc apdegumiem un čūlām) atjaunošanas procesus.
SVARĪGI ZINĀT! iVF Riga laboratorija izmanto īpašu metodi šūnu sasaldēšanai, lai nepieciešamības gadījumā pielietotu šūnas pēc iespējas ātrāk. Īpašās metodes priekšrocības ir sekojošas: šūnas jau ir izdalītas no nabassaites audiem, tās tiek rūpīgi atlasītas, novērotas, kā arī tām ir veikta kvalitātes kontrole pirms sasaldēšanas.
iVF Riga Laboratorija ir būvēta un aprīkota pēc augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem pasaulē – GMP (Good Manufacturing Practice - Laba ražošanas prakse). Te pilnas sterilitātes apstākļos tiek iegūtas cilmes šūnas no nabassaites asinīm un nabassaites audiem.
Izvēloties iVF Riga Cilmes šūnu centru, Jūs izvēlaties kvalitāti, drošību un pārliecību par veselīgu nākotni savai ģimenei!
Cilmes šūnu centrs iVF Riga piedāvā topošajiem vecākiem:
•             Individuālo bezmaksas konsultāciju par cilmes šūnu saglabāšanu.
•             Ekskursijas Cilmes šūnu centra laboratorijā. (Ir nepieciešams veikt iepriekšēju pierakstu, zvanot pa sekojošiem telefona numuriem: +371 67 111 117; +371 26 600 533).
Uzticēt rūpes par Jūsu ģimenes veselību iVF Riga Cilmes šūnu centram!

 Skatīt "Vivacell, SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40203043112
Juridiskā adrese: Rīga, Zaļā iela 1, LV1010
Reģistrācijas datums: 10.01.2017
Reorganizēta
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ