Auto pārvadājumi, Autopārvadājumi, Biroju pārvietošana, Dzīvokļa mantu pārvešana, Jūras konteineru transports, Klavieru transports, Konteineru pārvadājumi, Kravas busiņi, Kravu pārvadājumi, Krāvēju pakalpojumi, Kurjerpasts
Adrese:Vīnkalniņi , Viļķenes pagasts, Limbažu novads, LV-4050, Latvia
Reģ.Nr.:40103233891
Tālrunis: +371 29255443-Andris Krogzems
Interneta adrese:https://www.krogzeme.lv/
https://www.krogzeme.lv/home/
E-pasts: andris@krogzeme.lv

Latvijas klimatiskie apstākļi ir īpaši piemēroti upeņu audzēšanai, kas nodrošina optimālu temperatūras, gaismas un mitruma režīmu visa gada garumā. Tas padara upenes par pievilcīgu kultūru uzņēmējdarbībai. Šī kultūra gandrīz neizsalst un neslimo, to neapgrauž meža zvēri, tā ir ilggadīga un pie labas kopšanas spēj dot augstas ražas daudzu gadu garumā.Arī ekonomiskā puse ir pievilcīga - atdeve no viena hektāra vairākas reizes pārsniedz atdevi no graudaugu audzēšanas, tai pat laikā neprasot lielus ieguldījumus tehnikā un laika patēriņu kopšanā un novākšanā. Upeņu realizācijas kanāli un cena ir stabili jau vismaz pēdējos 15 gadus. Arī ES fondi atbalsta gan upeņu stādu iegādi, gan tehnikas iegādi, gan tehnoloģiju attīstību. Upeņu audzēšana kā bizness ir rentabls un pievilcīgs!

Vairāk par mūsu piedāvājumu:

Upeņu audzēšana

Upeņu stādi

Ogu saldēšana, attīrīšana, šķirošana, uzglabāšanaSkatīt "Krogzeme, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 40103233891
Juridiskā adrese: Limbažu nov., Viļķenes pag., "Vīnkalniņi", LV4050
Reģistrācijas datums:: 09.06.2009
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ