Darba drošība, Ugunsdrošības signalizācijas, Ugunsdrošības signalizāciju projektē?
Adrese:Rīga
Reģ.Nr.:43603020733
Tālrunis: +371 26 425 894
Interneta adrese:https://www.mebelu-izgatavosana.lv
E-pasts: kristaps@mebelu-izgatavosana.lv

 ·         Izgatavosim un uzstādīsim visa veida mēbeles pēc individuāla pasūtījuma no visdažādākajiem materiāliem. Plašs materiālu klāsts, liela krāsu izvēle.

·         Nodibinot uzņēmumu „Mūsdienu Mēbeles”, nodarbojamies ar individuālu mēbeļu ražošanu, projektēšanu un dizainu. Mēs attīstījāmies un augām, līdz 2016.gadā paplašinājāmies un mūsu mēbeļu ražošanas iepējas paplašinājas un tagad varam realizēt visādus nestandarta risinājumus.

·         Mēs - „Mūsdienu Mēbeles” - esam individuālu un nestandarta iekārtu ražotāji un projektētāji, kuri turpina specializēties individuālu un netradicionālu mēbeļu ražošanā, projektēšanā un dizainā, lielu uzmanību pievēršot kvalitātei un klientam. Mēs cienām savu pasūtītāju, tai skaitā arhitektu un dizaineru, idejas un vēlmes, saglabājot precīzas domas atspoguļojumu sarežģītos mēbeļu pasūtījumos. Mūsu pieeja dizainam ir individuāla un personiska – radām to, kas klientiem un pašiem patīk. Strādājam ar katru pasūtītāju personīgi, lai palīdzētu radīt individuālu, klientam raksturīgu un neatkārtojamu interjera un mēbeļu kopumu
Skatīt "Mūsdienu mēbeles, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 43603020733
Juridiskā adrese: Tukuma nov., Zantes pag., "Niedres", LV3134
Reģistrācijas datums: 18.02.2004
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ