Dušas durvis, Dušas kabīnes, Dušas komplekti, Dvieļu žāvētāji, E-VEIKALS, Elektriskie boileri, Elektriskie dvie
Adrese:Dzirnavnieks, Otaņķu pagasts, LV3475, Dienvidkurzemes novads
Reģ.Nr.:42103015892
Tālrunis: +371 28663312
Interneta adrese:https://www.otankimill.eu/lv
https://www.gudriegraudi.lv
E-pasts: info@otankimill.eu

Bīstamo kravu pārvadājumi, Šķidrmēslu iestrādes pakalpojumi, Šķidrmēsli, Šķidrmēslu pārvadājumi, Vircas pārvadājumi, Virca, Vircas iestrāde zemē,Digestāta pārvadājumi, Digestāts, Digestāta iestrāde zemē, Graudaugu iepirkšana, Graudaugu uzglabāšana, Graudaugu pārstrāde grūbās, Ekoloģisko pārtikas produktu kravu pārvadājumi, Ekoloģisko graudu transports, Eko graudu kravu pārvadājumi, Bioloģisko graudu pārvadājumi, Bioloģisko graudu pārvadājumi, Kviešu klijas, Kviešu milti, Lejamkravu pārvadājumi, Šķidro kravu pārvadājumi, Transporta pārvadājumi Eiropas savienībā, Pārvadājumi ar bortu puspiekabēm, GMP+ sertifikāts, ISO sertifikāts.

SIA “Otaņķu Dzirnavnieks” ir dibināts 1996. gadā un atrodas Dienvidkurzemes novada Otaņķu pagastā. Uzņēmums atrodas 25 km no trešās lielākās Latvijas pilsētas Liepājas, kas nodrošina ērtu piekļuvi ostai un dzelzceļa tīklam, kā arī 40 km no Lietuvas robežas, kas nodrošina efektīvu transporta kustību uz kaimiņvalsti un citām Eiropas Savienības valstīm.

Uzņēmuma pamatpakalpojumi ir:
- Kravu pārvadājumi
Uzņēmums ar vairāk nekā 180 transporta vienībām lielo autoparku ir vadošais beramkravu pārvadātājs Baltijas valstīs. SIA “Otaņķu Dzirnavnieks” specializācija ir beramkravu pārvadājumi – graudi, soja, lopbarība, koka skaidu granulas, sāls, grants, šķembas, smiltis, kartupeļi, bietes, kūdra, kukurūzas biomasa un citi birstoši materiāli.
T.: +371 20003050

-    Mēslojuma loģistika, izkliede un iestrāde
Šķidrā un cietā  mēslojuma loģistika, izkliede un iestrāde tiek nodrošināta  ar  mūsdienīgajām 'Samson' mēslošanas sistēmām  un 'Agrometer' mēslojuma iestrādes tehnoloģiju. Šo metodi izmanto efektīvai ziemāju, vasarāju un zālāju mēslošanai.
T.:  + 371 29479192

-    Cukurbiešu novākšana un loģistika
Izmantojot jaunākās un mūsdienīgākās cukurbiešu novākšanas sistēmas 'Ropa Tiger' un  'Ropa Maus', tiek nodrošināta pilna cikla cukurbiešu novākšanas tehnoloģija, tai skaitā novākšana, attīrīšana, pārkraušana un uzglabāšana.
T.:  +371 29185566

-    Ražošana un pārstrāde
Ražošanas procesā tiek nodrošināta kvalitatīva un efektīva kviešu un miežu pārstrāde pārtikas produktos (grūbās un putraimos)  un lopbarībā (klijās), piedāvājot  iepakojuma risinājumus atbilstoši klienta vajadzībām.
T.: +371 22327267Skatīt "OTAŅĶU DZIRNAVNIEKS SIA", juridisko informāciju.

Reģ.Nr.: 42103015892
Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Otaņķu pag., "Dzirnavnieks", LV3475
Reģistrācijas datums: 04.01.1996
Reģistrēts
Pilnā izziņa
Gada pārskati
Atpakaļ